Avcılar Kiralık Asansör

07.01.2020
2.521
Avcılar Kiralık Asansör

Avcılar kiralık asansör, firması olan Sarıoglu asansör kiralama firması İstanbul’a getirmiş olduğu 70 metre asansör ile 25. Kata kadar kurulum sağlamaktadır. Her kata uygun asansörler ile eşyalarınız artık çok kolay taşınmaktadır.  Nakliyat firmaları ve inşaat firmaları gibi bu sektöre uygun firmalar olsun asansör kiralama yapabilirler. Asansörler son model olup 400 kg taşıma kapasitelidir. Avcılar da asansör kiralama, artık çok kolay. Her semtte asansör kiralama yapabilirsiniz. İstanbul Avcılar asansör kiralama firması olarak sizlere daha hızlı hizmet vermek için bu web sitemizi yayınladık. İhtiyacı olan firmalara günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralama yapabilirsiniz. Asansör kiralama Avcılar, bu sayfada yazmış olduğunuz her şey mümkündür.

İstanbul Avcılar kiralık asansör

İstanbul Avcılar kiralık asansör, İstanbul da yetmiş metre nakliyat asansörümüz ile hizmetinizdeyiz. Yirmi beş (25) kata kadar kurulumu mümkün olan asansörlerimiz ile kolay ve güvenli taşınma imkanı sunuyoruz. İstanbul da Avcılar asansör kiralama, firması olarak evden eve nakliyat, mobilyacılar, çatı aktarma, pasa, inşaat malzemesi gibi bir çok sektörde kullanabilirsiniz. Yüksek katlara taşınması zor olan malzemeleri bu asansör sistemleri ile daha kolay taşıyabilirsiniz.

Avcılar Kiralık asansör firması olarak İstanbul’a katmış olduğumuz 70 metre en yüksek ve en büyük nakliyat asansörümüz ile 25. Katlarla kadar kurulum yapabiliyoruz. Sizlerde yüksek katlara eşyalarınızın kolay ve rahat taşınmasında yardımcı olmak ister iseniz Sarıoglu Avcılar asansör kiralama firmasından yararlanın. Şehir içi İstanbul’un her semtine Avcılar da dahil olmak üzere Kiralık asansör hizmeti vardır.

Avcılar kiralık asansör fiyatları

Avcılar kiralık asansör fiyatları, bildiğiniz üzere veya bir varsayılan olarak asansörlerimiz katlara ve uzaklıklara göre fiyatlandırılmaktadır. Avcılar asansör kiralama fiyatları, yer yer değişim göstermektedir. Avcılar Uygun fiyatlarda kiralama yapmak isteyen siz müşterilerimize yardımcı olmak isteriz. Sarıoglu asansör kiralama, 2. Kat ile 25. Katlara kadar kiralık asansör hizmeti vermektedir. Asansör kiralama fiyatları, 2. Kat ile 10. Katlara kadar 250 tl ve üzeri 10. Kat ile 25. Katlara kadar ise 350 ile 1000 tl arasındadır.  Avcılar Kiralık asansör fiyatları, İstanbul da Avcılar nakliyat asansörü kiralama hizmetleri için aramak isterseniz. Google’da bulunan web sitemiz yardımı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Whatsapp ve Telefon numaramızdan bizlere resim ve bilgi almak için sms gönderebilirsiniz.

Asansör Kiralama Nasıl Yapılır ;

Asansör Kiralama yapmak isteyen firmaların yapması gereken bazı aşamalar vardır. Bu aşamalar kısaca;

  • Öncelik Asansör kurulup kurulamayacağını göz ile tespit etmeleri gerekir. ( Veya asansör firması olarak bizlerden yardım isteyebilirsiniz. )
  • Asansör kurulacağı alanın önceden boşaltılması ve güvenlik önlemlerinin alınması gerekir.
  • Asansör kullanıcısı yani Operatör ile görüşülüp katın söylenmesi ve gerekli bilgilerin verilmesi gerekir.
  • Operatör gelir asansörü kurmadan önce şerit ile güvenli bölgeyi belirler.
  • Sonrada asansör kurulur. Kamyon veya taşıma işlemi başlar.

Kiralık asansör hizmetimizden yararlanmak isteyen Müşterilerimiz şahız olarak nasıl bir kiralama yapabilirler;

  • Kiralık asansör firması olarak Önceliğimiz güvenliktir.
  • Şahız olarak Mobilya sahibi veya Eşyasını taşıtmak isteyen müşterilerimiz önceden gözle tespit ederek asansörün kurulabilir olduğunu bilmesi gerekir.
  • Telefon ile görüşülerek asansör kiralamak istediğini ve hangi kata kiralama yapacağını belirtir.
  • Operatör detaylı bilgileri aktarır ve gelmeden önce asansör kurulacak olan bölgenin temiz ve güvenli olmasını ister.
  • Pencere veya Balkon gibi yerlere kurulduğunu olası bir sorun ile karşılaşıldığında sorumlu olan kişi asansör kiralama isteyendir. Çünkü asansör kiralamak isteyen Müşterimiz belirtiği talimatlara göre asansör gelir.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Evden eve nakliyat ve İnşaat firmaları kiralama yapmanız için İletişim Numaramız :
DAVUT GÜRALP