Kartal Asansör Kiralama

20.12.2020
710
Kartal Asansör Kiralama

Kartal asansör kiralama hizmeti veren firmamız ile çalışmak ister misiniz ? Şehirler arası taşımacılık yapan nakliye firmalarına %20 indirimli kiralık asansör fırsatı sunuyoruz. Kartal da asansör kiralamak için firmamızı aramanız yeterlidir. Sarıoglu kiralık nakliyat asansörleri ile ağır olan eşyalarınız yüksek katlara kolaylıkla taşınmaktadır.

Kartal kiralık asansör firmaları, arasında seçkin bir mevkiye sahip olan firmamız sizlere uygun fiyatlarda asansör kiralama yaparak iş gücünüzü azaltmaktadır.

Kartal Asansör Kiralama

Kartal asansör kiralama, kiralık asansör hizmeti veren firmamız ile çalışmak ister misiniz? Firmamız sizlere en iyi ve son model nakliyat asansörleri ile kaliteli güvenli taşımacılık hizmeti vermektedir. Sektörler arasında en yaygın olarak kullandığımız eşya taşımacılıktır. Mobil asansör olarak bilinen ve yirmi dörtüncü(24.) kata kadar kurulabilen dış cephe nakliyat asansörleri ile eşyalarınız artık çok rahat taşınmaktadır.

 

 

Kartal Asansör kiralama için müşterilerimizin dikkatine;

  • Asansörün kurulmasını istediğiniz bölgenin önceden belirlenmesi ve kurulmaya müsait olması gerekir.
  • Dış cephe nakliyat asansörleri olarak bilinen bu makineler pencere, balkon gibi yerlere rahat kurulmaktadır.
  • Mobil Vinç Nakliye asansörleri, kiralanma dan önce çevrenin güvenliği alınmalı, kurulacak yerin ise kontrol altında olması gerekir.
  • Yüksek katlara kurulurken asansör havanın rüzgarlı olmaması önemlidir. 15 km hızla esen rüzgar yüksek katlarda riskli olur.
  • Düşük katlarda veya eski yapılara yapılacak olan kiralamada ise elektrik telleri, ağaçlar gibi engeller vardır. Bunları görmesi ve bilgilendirmesi gerekir.

Kartal da asansör kiralama firması olarak sizlere neden bunları söylüyoruz. Bazı müşterilerimiz daha önceden kiralık asansör hizmeti almamış olup bizleri arayarak buraya asansör olur gibi net konuşmalar yapıp sonradan asansörün kurulmaması bizim içinde müşterilerimiz için büyük problem olmuştur. Müşterilerimize Kartal kiralık asansör hizmeti veren firmamız kalite esasları doğrultusunda hayallerinize kavuşturup sizleri en iyi şekilde memnun etmeye çalışmaktadır. Asansör kiralamak oldukça kolaylaşmış bir telefon ile yüksek katlara veya istediğiniz katlara anında kiralık nakliyat asansörlerimizi hizmetinizde bulabilirsiniz.

Sarıoglu eşya taşıma asansörleri ile neler yapılır;

Hayallerinizi süsleyen evler, mobilyalar, elektronik eşyalar, mutfak tasarımı, banyolar, balkonlar, teraslar,  özel yaptırmış olduğunuz her şey her yer yapılması ve taşınması oldukça zor ve ağırdır. Bir de kat yüksek ise eşyalarınız veya inşaat malzemeleriniz taşınmakta güçlük çekiyorsanız o adan aklınıza dış cephe Sarıoglu eşya taşıma asansörleri gelsin çünkü sizin için 3 4 eleman gücündedir ve kolay kurulur, rahat taşınır.

  • Mobilya Taşımacılığında; Mobilya sektörüne uygun fiyatlarda kiralık mobilya asansörleri hizmetinizdedir.
  • İnşaat Malzemelerini Taşınması; Ankara da yeni yapılar oldukça yüksektir. Kapı, Pencere, Tuğla, Kiremit, Mermer, Fayans, Parke, Cam, vb. eşyaların taşınmasında en iyi yük asansörleridir ihtiyaçlarınıza yardımcı olacak tek çözüm ortağınızdır.
  • Evden Eve Nakliyat; Günümüzde yaygın olarak kiralama yaptığımız sektör nakliyedir. Uygun fiyatlara her kata uygun eşya taşıma asansörleri
  • Çatı Aktarım Onarım; Ustalarımız aradığı çözümü Aktaş Yük Asansörlerinde bulmuştur.

Kartal Kiralık Asansör Hizmet bölgelerimiz ;

İstanbul büyük bir şehirdir. Haliyle bir asansör ile sizlere hizmet vermek oldukça zordur. Bunu düşünerek firmamız hanesine 45m, 56m ve 70m olmak üzere üç adet mobil asansör alarak büyümüştür. Bunun yanı sıra her kata uygun asansörleri ile müşterilerini geri çevirmemektedir. Aradığınız zaman anında asansör kiralama yapabilir ve ihtiyacınız kadar kullanabilirsiniz.

Kartal da kiralık asansör fiyatları bölgelere göre değişir. Uzak olması benzin parası bazında hesaplanır. Ortalama fiyatlar ise 300 tl ile 1500 tl kadar çıkmaktadır.

33m Asansörler 11. Kata kadar kurulur. Riski azdır fiyatları ise sabittir 300 tl’dir. Bu fiyat sadece asansörün kiralanmasıdır. Uzak semtlere, ilçelere ise benzin parası eklenir. Şehir merkezine yakın ise fiyata ekleme olmaz 300 TL ile mobil asansör kiralayabilirsiniz.

45m nakliyat asansörü ise, 15. Kata kadar kurulur ve 10. Kata kadar fiyat aynıdır. 10. Katın üstünde ise fiyat değişir. 350 tl den başlar 700 tl kadar çıkar.

56m Mobil Asansörler ise 19. Kata kadar kurulabilir. Fiyatları ise farklıdır. Yüksek katlar risk taşıdığı için fiyatlarda bir hayli dolgundur. 400 tl Başlar 1200 tl kadar çıkar.

70m Büyük bir mobil vinçtir. 24. Kata kadar kurulur. Fiyatı en uygun makinedir. Yüksek katlara rahat kurulur, riski fazladır. Fiyatları biraz diğerlerine göre fazladır. 600 Tl başlar, 1500 Tl kadar yükselir.

Kiralık Asansör, Ankara da firmamız tarafından sizlere en iyi hizmeti verebilmek için vizyon esastır. Sadece Reklam değil firmamızın referansı da oldukça fazladır.

Türkiye geneli kiralık asansörler platformu sayesinde her yerde bulabilmeniz için özel olarak geliştirilmiş kiralikasansorler.com adlı sitemiz yayında. Site üzerinden doğrudan bulunduğunuz şehirdeki asansörlere ulabilirisiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Evden eve nakliyat ve İnşaat firmaları kiralama yapmanız için İletişim Numaramız :
DAVUT GÜRALP