S.S.S

Anasayfa » S.S.S
Sıkça sorulan sorular ?
Kiralık asansör nedir ? Ne Amaçlar Kullanılır ?
Asansör, Yurt dışından getirilen mobilyalar, inşaat malzemeleri taşımacılığında kullanılan iş gücünü azaltan bir mobil asansördür. Kurulumu oldukça basittir.
Kiralama nasıl yapılır ve Asansörler ne gibi ihtaçlarda kiralanır ?
Asansör kiralama nedenizin en önemlisi, eşyalarınızı zarar görmemesi içindir. Eşyalarınız zarar nasıl görür, binanızın dar ve küçüktür. Eşyanız ise büyük ve taşıma zordur. Bu nedenlerde asansör kiralama yaparak eşyanız bina içinden değil dışarıdan asansör ile kolaylıkla taşınabilir.
Asansör kiraladınız ne yapmanız gerekir ?
Asansörü Operatör ile konuşarak kiraladınız, Operatör telefondan sizlere detayları belirtti ama sizlere kalıcı olmak amacı ile burdanda belirtmek isteriz. Asansör kiralama yaparken Binanın kurulmaya mümkün olması gerekir. Kurulucak olan bölgenin çevresinde kesinlikle araç olmaması gerekir var ise oradan kaldırılmalıdır.
Günlük, aylık ve yıllık kiralama yapabilir miyiz ?
Evet kesinlikle günlük, aylık ve yıllık kiralama yapabilirsiniz. İnşaatlarda yüksek katlara kapı, pencere, cam, dolab, çimento, kiremit, tuğla gibi malzelerin çıkarılmasında insan gücünü azaltmak için kiralama yapabilirsiniz.
Asansör fiyatları nedir ?
Asansör fiyatları genellikle katlara göre değişiklik göstermektedir. Kat ne kadar yüksek ise risk almakda o kadar zordur. Fiyatlar nakliyat firmalarında eşya ve katlara göre değişiklik gösterir.
Asansör kiralarsam Fatura kesermisiniz ?
Kesinlikle fatura kesilir. Özel şirket ve devlet kurumlarına kiralama yapıldığında İstek üzerine fatura kesilir.

sıkça sorulan sorular

 

Sıkça sorulan sorular sayfamızda bilmek istediğiniz veya öğrenmek istediğiniz soruları yorum olarak yazarsanız cevablarız. Asansör firması olarak hizmetimiz A kalitede yapmak için en iyisi öğrenmekdir. Hizmetimizi değerlendirmek ve öğrenmek istediğiniz sorulara sayfamız açıktır.

 

 

Sıkça sorulan sorular ?
Sayfamıza hosgeldiniz, müşterilerimizin merak ettiği soruları kendimizce sorduk ve cevabladık.

 

Evden eve nakliyat ve İnşaat firmaları kiralama yapmanız için İletişim Numaramız :
DAVUT GÜRALP